Warning: include_once(/data/clients/nic/codetipotrebuju.sk/www/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/html/codetipotrebuju.sk/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 20 Warning: include_once(): Failed opening '/data/clients/nic/codetipotrebuju.sk/www/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/html/codetipotrebuju.sk/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 20 Warning: include(/data/clients/nic/codetipotrebuju.sk/www/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/html/codetipotrebuju.sk/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 65 Warning: include(): Failed opening '/data/clients/nic/codetipotrebuju.sk/www/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/html/codetipotrebuju.sk/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 65 Warning: include_once(/data/clients/nic/codetipotrebuju.sk/www/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/html/codetipotrebuju.sk/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 82 Warning: include_once(): Failed opening '/data/clients/nic/codetipotrebuju.sk/www/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/html/codetipotrebuju.sk/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 82 Správni rodičia - Čo deti potrebujú

Správni rodičia

Teleshopping, v ktorom sa predávajú rodičia? Dokonca tí “správni, plyšoví“, ktorí by dokázali byť lepší ako skutoční? Nie, to naozaj nie je možné. Ani my v Nadácii pre deti Slovenska si to nemyslíme a ani sme nezačali predávať plyšové bábiky. Naopak, sme presvedčení, že tými správnymi rodičmi a dospelými, sú len naozajstní rodičia a blízki ľudia.

Vieme, že je veľmi potrebné rozprávať sa s deťmi o tom, čo ich trápi a čo ich robí šťastnými. Je pre nás dôležité hovoriť o tom aj s Vami.

„Správni rodičia“ je vzdelávacia kampaň, ktorou chceme upozorniť na fakt, že podľa nášho prieskumu až 52% detí a mladých zo 487 opýtaných uviedlo, že im rodičia venujú málo času a pozornosti. A viete, že 100% z nás, či už máme 3, 15, alebo 50 rokov, túži byť vypočutými svojimi blízkymi, mať čas na spoločné rozhovory a blízkosť toho druhého a cítiť sa rešpektovanými takí, akí sme?

Táto kampaň je o nás, milí dospelí. Buďme tými správnymi dospelákmi, správnymi rodičmi Takými, akých sme my chceli mať pri sebe, keď sme boli malí. Takými, akých chcú a potrebujú naše deti.