Warning: include_once(/data/clients/nic/codetipotrebuju.sk/www/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/html/codetipotrebuju.sk/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 20 Warning: include_once(): Failed opening '/data/clients/nic/codetipotrebuju.sk/www/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/html/codetipotrebuju.sk/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 20 Warning: include(/data/clients/nic/codetipotrebuju.sk/www/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/html/codetipotrebuju.sk/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 65 Warning: include(): Failed opening '/data/clients/nic/codetipotrebuju.sk/www/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/html/codetipotrebuju.sk/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 65 Warning: include_once(/data/clients/nic/codetipotrebuju.sk/www/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/html/codetipotrebuju.sk/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 82 Warning: include_once(): Failed opening '/data/clients/nic/codetipotrebuju.sk/www/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/html/codetipotrebuju.sk/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 82 Podporte nás - Čo deti potrebujú

Podporte nás

Ako je možné podporiť naše aktivity

Najjednoduchšou formou, ktorou môže každý kedykoľvek počas celého roka podporiť zbierku Hodina deťom, je poslanie prázdnej SMS na číslo 800. Priemerná hodinová mzda na Slovensku sú 4 eurá a to je cena tejto darcovskej SMS v sieti všetkých mobilných operátorov.

Pohodlne môžete pomáhať deťom aj formou trvalého príkazu na ľubovoľnú sumu, ktorou každý mesiac prispejete do zbierky. Formulár „krok za krokom“ nájdete na stránke nadácie. Trvalý príkaz na pravidelné mesačné príspevky prináša väčšiu stabilitu do našej práce, nakoľko vieme lepšie finančne plánovať naše aktivity a pomoc tým, ktorí to najviac potrebujú − deťom a mladým ľuďom.

Netradičným spôsobom, ktorého popularita na Slovensku stále rastie, je možnosť zorganizovať samostatnú, tzv. spontánnu zbierku pre Hodinu deťom. Mikulášsky večierok, firemný teambuilding, školská besiedka, alebo výlet s priateľmi môže veľmi ľahko dostať rozmer pomoci. Zvoľte si spôsob, akým chcete vyzbierať peniaze − príspevok do pokladničky, ktorú na požiadanie zašleme, dobrovoľné vstupné, dražba sladkostí alebo zábavná stávka s kolegami z vedľajšieho oddelenia a pod.

Ďalšími formami podpory je venovanie 2%, príspevok do pokladničky počas jesennej zbierky v uliciach, kúpa predmetu, z ktorého výnos ide do zbierky, poslanie príspevku cez bankomat − kompletný prehľad foriem nájdete na našom webe, spolu s aktuálnymi novinkami a kontaktmi.

V prípade firemných donorov si s vami radi prejdeme vaše možnosti a očakávania, aby sme spoločne našli najvhodnejšie spôsoby pomoci na mieru, ktoré budú reflektovať hodnoty vašej firmy a zároveň angažovať vašich zamestnancov pre dobrú vec. Kontaktovať nás môžete na adrese advocacy@nds.sk

Úprimne ďakujeme všetkým darcom a donorom za vašu pomoc, ktorá pomáha naozaj tam, kde je to potrebné.