Warning: include_once(/data/clients/nic/codetipotrebuju.sk/www/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/html/codetipotrebuju.sk/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 20 Warning: include_once(): Failed opening '/data/clients/nic/codetipotrebuju.sk/www/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/html/codetipotrebuju.sk/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 20 Warning: include(/data/clients/nic/codetipotrebuju.sk/www/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/html/codetipotrebuju.sk/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 65 Warning: include(): Failed opening '/data/clients/nic/codetipotrebuju.sk/www/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/html/codetipotrebuju.sk/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 65 Warning: include_once(/data/clients/nic/codetipotrebuju.sk/www/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/html/codetipotrebuju.sk/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 82 Warning: include_once(): Failed opening '/data/clients/nic/codetipotrebuju.sk/www/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/html/codetipotrebuju.sk/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 82 Odoslať nomináciu na cenu KPDML za rok 2019 - Čo deti potrebujú

Odoslať nomináciu na cenu KPDML za rok 2019

Poznáte obec alebo mesto, ktoré v roku 2019 prešli významný kus cesty v tom, aby boli bližšie svojim najmladším obyvateľom? Alebo ste takouto samosprávou? Do 15. apríla 2020 prijímame nominácie na ocenenie „Komunita priateľská deťom a mladým ľuďom za rok 2019“. Dve miestne samosprávy, ktoré v minulom roku zaznamenali najväčší progres v zlepšovaní kvality života detí a mladých ľudí v ich obci alebo meste, získajú okrem titulu aj dar vo výške 3 000 eur na ďalšie aktivity v tejto oblasti.

Ocenenie „Komunita priateľská deťom a mladým ľuďom“ udeľuje Nadácia pre deti Slovenska spolu s partnermi KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group a Združenie miest a obcí Slovenska.

 1. Navrhovateľ (meno a priezvisko)

  (* povinné)

  Email

  Telefón

 2. Nominovaná samospráva/jej komunita

  Názov obce alebo mesta, ktoré nominujete na ocenenie
  (* povinné)

 3. Uveďte, prečo považujete dané mesto alebo obec za priateľskú k deťom a mladým ľuďom.

  Popíšte, aké kroky a aktivity v snahe zlepšiť kvalitu života detí a mladých ľudí v roku 2019 daná samospráva zrealizovala. Načrtnite, ako zapájala deti a mladých ľudí do spolurozhodovania a ako spolupracovala s partnermi v samospráve v tejto oblasti:
  (* povinné)

 4. Uveďte odkazy na fotografie, videá, blogy, webstránky a pod. podporujúce aktivity popísané v nominácii na ocenenie:

  (* povinné)

 5. Ochrana osobných údajov

  Právnym základom spracúvania osobných údajov je súhlas vyjadrený odoslaním nominačného formulára. Nadácia pre deti Slovenska použije tieto informácie iba v súvislosti s Ocenením Komunita priateľská deťom a mladým ľuďom. Odoslaním tohto nominačného formulára dávam dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov uvedených v nominačnom formulári v súlade s príslušnými ustanoveniami Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 a zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z. z. spoločnosti Nadácia pre deti Slovenska, Heydukova 3, 811 08 Bratislava. Všetky podrobnejšie informácie o vašich právach nájdete na www.nds.sk.